Felhasználók tippjei

Naponta több tippet közzéteszünk, legkésőbb 2 órával a mérkőzés kezdete előtt. Minden tipp egy 1-től 10-ig terjedő skálán kerül értékelésre. Nem várható el, hogy minden tipp nyerő legyen, ugyanakkor ne essünk kétségbe, ha tippjeink nem nyertesek. Célunk az, hogy tippjeink hosszútávon nyereségesek legyenek Az te döntésed, hogy az általunk javasolt tippeket fogadásaihoz felhasználod-e, vagy sem. Amennyiben további tippeket keresel, a TennisExplorer.com Picks szekciójában nyereséges tenisztippeket találhatsz. Ha csatlakozni szeretnél a tippelők táborához, kattints ide!

EGYSZERES FOGADÁStippelő: RedMunchen2010.
Hyde - Leamington, 2 @ 2.00
Foci: Conference North (Anglia)
Dátum: 2014-10-25 16:00 CET

A hónap elején már találkoztak, nagyjából akkor e pozíciókat foglalta el a két csapat. Az elmúlt három hétben lényegi változások nem történtek a kluboknál. E mérkőzésen fordított szereposztásban az aktuális látogató a második félidei remekléssel 4-0 arányban lelépte a sereghajtót.

A hazai gárdát szokás szerint rendre megszórták, érdekesség, hogy a rivális első góllövőjét képtelenek megfogni, zsinórban három olyan meccsük volt, mikor az első gólszerző tripláig jutott. 3 meccsen 10 gólt kaptak, a sűrű program miatt volt, hogy két kezdő között 9 poszton változás volt.

A vendégek két vereséget könyveltek el a hazai kiütésük óta, most újra itt az esély, hogy a helyes útra térjenek, de legalábbis a hónap eleji meccshez hasonlóan lezárják a pont nélküli szériájukat.

A 4-0 során Newton dupláig jutott, illetve az első vendég góllövőre a fentiek tekintetében különösen érdemes lesz figyelni, azonban az biztos, hogy a látogatók pontokkal távoznak.
Tipp: 2; Tét: 4 egység a következő szorzóval: 2.00
fogadáshoz ajánljuk: Ladbrokes
EGYSZERES FOGADÁStippelő: patyi
Swansea - Leicester, 1 @ 1.91
Foci: Premier League (Anglia)
Dátum: 2014-10-25 18:30 CET

A remek szezonkezdés után elég rendesen visszaesett a Swansea teljesítménye: 5 meccse nyeretlenek, 2 döntetlen és három vereség van a nevük mellett. Valahogy nem jöttek be a dolgaik, pedig szépen játszottak, de a végén minden kifelé pattant. Itt az ideje, hogy összekapják magukat és szállítsanak egy újabb győzelmet.
A Leicester harcos csapat, de semmi extra sincs a játékukban. Rakkolnak ezerrel, de gyors játékkal könnyen zavarba hozhatóak. Főleg egy olyan balhátvéddel, mint Paul Konchesky. A hozzá hasonló kicsit falábú és darabos mozgású játékosokból szokott bohócot csinálni a villámléptű cselgép Nathan Dyer.
Úgy vagyok a Leicester City csapatával, hogy hazai pályán velük tartok szinte bárki ellen, mert felszántják a pályát. Viszont vendégként lesznek gondjaik, hiszen elöl nem elég kreatívak, hátul pedig nem elég határozottak. Így sikerült az utolsó három vendégségben lejátszott meccsükön nagyon gyenge teljesítményt nyújtaniuk: a Stoke ellen nyertek, de 60 percig vágta a hátukat a háló, csak a Hughes-banda teljesen töketlen. A Crystal Palace és a Castle pedig el is intézte őket, az eddigi négy idegenbeli meccsükön ráadásul összesen egy gólt tudtak rúgni.
Szerintem a Swansea nagyon felpörög erre a meccsre, a sok passzos, gyors és kreatív focijukra nem lesz ellenszere a vendégeknek és itt bizony pont nélkül maradnak majd.
Tipp: Swansea - Leicester H; Tét: 3 egység a következő szorzóval: 1.91
fogadáshoz ajánljuk: bet365
Eredmények - Október 2014
DátumMérkőzésTippOddsEgységekEredmény Nyeremény
10-24Benjamin Becker - Ivo Karlovicover első szett over 12.5 játék2.0054:6VESZTES0
10-24Infonet - Levadia21.4052-0VESZTES0
10-23Slovan Bratislava - Sparta Praha2. csapat 1.5 gól felett1.83563' 0-2NYERT+9.2
10-23Kenny De Schepper - Ivo Karlovicover 12.5 játék felett az első szettben1.8757:6NYERT+9.4
10-17Dunaújváros PASE - Haladásover 2,5 gól felett2.3261:0VESZTES0
10-17David Ferrer - Ivo Karlovicover 10.5 játék felett az első szettben1.9457:6NYERT+9.7
10-17Fernando Verdasco - Bernard Tomicover 2.5 szett felett2.3551:2NYERT+11.8
10-14Feröer-szigetek - Magyarországhendikep Magyarország -1,5 AH2.0970:1VESZTES0
10-10Belgium - Andorraover 3,5 over1.4456-0NYERT+7.2
10-10Karolina Pliskova - Madison Brenglepontos szetteredmény: Pliskova 2-01.6532:0NYERT+5
10-01Midtjylland - AalborgX9.00527:26VESZTES0
10-01Ludogorets - Real MadridCristiano Ronaldo szerez gólt1.4051 gólt szerzettNYERT+7
10-01Arsenal - Galatasaray11.5754:1NYERT+7.9
10-01Ludogorets - Real Madridhendikep Real Madrid -1,5 AH1.6071:2VESZTES0