Felhasználók tippjei

Naponta több tippet közzéteszünk, legkésőbb 2 órával a mérkőzés kezdete előtt. Minden tipp egy 1-től 10-ig terjedő skálán kerül értékelésre. Nem várható el, hogy minden tipp nyerő legyen, ugyanakkor ne essünk kétségbe, ha tippjeink nem nyertesek. Célunk az, hogy tippjeink hosszútávon nyereségesek legyenek Az Ön döntése, hogy az általunk javasolt tippeket fogadásaihoz felhasználja-e, vagy sem. Amennyiben további tippeket keres, a TennisExplorer.com Picks szekciójában nyereséges tenisztippeket találhat. Ha csatlakozni szeretne a tippelők táborához, kattintson ide!

EGYSZERES FOGADÁStippelő: RedMunchen2010.
TNS - Slovan Bratislava, over 2.5 gól felett @ 2.10
Foci: Bajnokok Ligája (Európa)
Dátum: 2014-07-22 19:45 CET

Az első meccs 1-0-ás szlovák sikerrel zárult, de töménytelen mennyiségű helyzetet alakítottak ki, egy esetet leszámítva pedig mindet elpuskázták. A walesi csapattól nem vártam sokat az odavágótól, gyakorlatilag azt is mondhatom, hogy azt kaptam, amire számítottam, egy-két kósza lövésük volt, az sem igazi akcióból. A Slovan nagyságrendekkel nagyobb játékerőt képvisel, ettől folytán számukra elérhetőnek tűnik a csoportkör, ráadásul fortuna is melléjük állt, mert a moldovai liga bajnokát söpörte útjukba. Az első meccsből kiindulva és az eredményt látva a továbbjutás már eldőlt, annak ellenére, hogy minimális fórja van szomszédainknak, de a játék képe mind-mind a pozsonyiak sikerét vetíti előre, a továbbjutás gyakorlatilag csak az első gólig nyitott. Lesznek helyzetek bőven, valószínűleg a walesiek is jobban odateszik magukat, mégis van némi sanszuk, de úgy vélem, hogy ma a ziccerek nem fölé és a kapusba mennek, hanem a hálóba kötnek ki. Lesz 3 gól.
Tipp: 2.5 gól felett; Tét: 9 egység a következő szorzóval: 2.10
fogadáshoz ajánljuk: Paddy Power
Elche - Betis, over 2.5 over @ 1.96
Foci: Barátságos mérkőzés (Világ)
Dátum: 2014-07-22 20:00 CET

Andalúziai ellenfelet választott folytatásnak az immáron újra másodosztályú, nagy tradíciókkal rendelkező zöld-fehér gárda. A sorozatos terhelés jól jön a hosszú bajnoki idényre, ráadásul mint minden nagy futballnemzet bajnokságának másodosztályában itt is elég erős a konkurencia, könnyedén ott lóg a rájátszás lehetősége is. Természetesen itt még az elején valamennyi játékos lehetőséget kap, ugyanezt már eljátszották a "vendégeknél" a vb előtti találkozó dömping sorozat alkalmával.

A pályaválasztó alakulat úgy is fogalmazhatnánk, hogy a Betis ellen szerzett pontjaival harcoltak ki a jövő évi, azaz az augusztusi La Liga szezonbeli részvételt. Egyébként is a térségbeli rivalizálás is erősen közrejátszik benne az Elche hosszabb ideje veretlen maradt a mai vetélytárssal szemben. Az élvonalbeli gárda otthoni meccseivel harcolta ki a bennmaradást, emlékeztetőül még a gránátvörös-kékek elleni 0-0 is nélkülözhetetlen volt a tagságuk megőrzéséhez. Amíg otthon az eredményesség, saját pályájukon kívül inkább a gólok mennyiségére lehetett felfigyelni, itt már természetesen jó párszor megcsapták őket, legutóbb egy szintén andalúziai, a mai rivális ősi ellensége a Sevilla küldte őket haza 3-1-el.

A hazai csapat mostanában kezdte el a felkészülést, az első meccsükön nevesincs gárda elleni két gólos győzelemmel hangolódtak e meccsre, míg a Betis eddigi összes meccsén volt legalább 3 gól, a fentiek és a korábbi írások indokai most is fennállnak, egyértelműen ennek a folytatását várom.
Tipp: 2.5 gól felett; Tét: 10 egység a következő szorzóval: 1.96
fogadáshoz ajánljuk: Pinnacle Sports
Eredmények - Július 2014
DátumMérkőzésTippOddsEgységekEredmény Nyeremény
07-22Carlos Berlocq - Andrej Martin11.3657:6; 6:3NYERT+6.8
07-21Paolo Lorenzi - Pablo Carreno-Busta pontos szetteredmény: Carreno-Busta 2-02.2571:2VESZTES0
07-19Boreham Wood - Arsenalover 3.5 over1.5590-2VESZTES0
07-19New Orleans Pelicans - Minnesota Timberwolveshendikep NO -5.5-ről nyer2.14978:97VESZTES0
07-18T. Moszkva - Szingapúrover 3.5 over2.2053-0VESZTES0
07-18Brisbane Roar U21 - Brisbaneover 4.5 over2.0051-3VESZTES0
07-17Dudi Sela - Ivo Karlovichendikep -1.5-ös szetthendikepről Karlovic1.9770:2NYERT+13.8
07-17Rijeka - Ferencvárosi TC11.4551:0NYERT+7.3
07-16Legia Warszawa - St. PatricksSt. Patricks szerez gólt2.205St. Patricks szerzett góltNYERT+11
07-08Brazília - Németországover 1.5 over1.5251-7NYERT+7.6
07-08John Isner - Wayne Odesnikelső szett pontos eredménye: John Isner 7-64.8046:3VESZTES0
07-08Brazília - Németország22.9051:7NYERT+14.5
07-07Steaua Bukarest - AEL Limassolover 2.5 over1.70101-1VESZTES0
07-07Odd - Vålerenga11.7552:2VESZTES0
07-06Novak Djokovic - Roger Federer22.4473:2VESZTES0
07-05Hollandia - Costa Ricahendikep -1.5ös gólhendikepről Hollandia2.6730:0VESZTES0
07-05Argentína - BelgiumMessi gólt szerez2.285nem szerzett góltVESZTES0
07-05Hollandia - Costa Ricaover Hollandia 1.5 over1.80100-0VESZTES0
07-05Eugenie Bouchard - Petra Kvitovahendikep -1.5-ös szetthendikepről Kvitova2.8560:2NYERT+17.1
07-04Brazília - KolumbiaBrazília 3-0-ra nyer17.0012-1VESZTES0
07-04Roger Federer - Milos Raonic12.5 játék felett az első szettben2.1536:4VESZTES0
07-04Novak Djokovic - Grigor Dimitrovover 3.5 szett felett1.5713:1NYERT+1.6
07-04Paul-Henri Mathieu - Nikola Cacicpontos szetteredmény: Mathieu 2-01.6762:0NYERT+10
07-03Eugenie Bouchard - Simona Halepover 21.5 játék felett1.8052:0VESZTES0
07-03Lucie Safarova - Petra Kvitova21.5510:2NYERT+1.6
07-02Kuopio PS - Jaroover 2,5 gól felett1.9351:1VESZTES0
07-02Stan Wawrinka - Roger Federerelső szett over 12.5 játék2.8516:3VESZTES0
07-02Milos Raonic - Nick Kyrgios hendikep -1.5-ös szetthendikepről Raonic1.9153:1NYERT+9.6
07-02Simona Halep - Sabine Lisickihendikep -3.5-ös játékhendikepről Halep1.8052:0NYERT+9
07-01Argentína - Svájcmindkét csapat szerez gólt2.0050:0VESZTES0
07-01Milos Raonic - Kei Nishikori11.9463:1NYERT+11.6