Felhasználók tippjei

Naponta több tippet közzéteszünk, legkésőbb 2 órával a mérkőzés kezdete előtt. Minden tipp egy 1-től 10-ig terjedő skálán kerül értékelésre. Nem várható el, hogy minden tipp nyerő legyen, ugyanakkor ne essünk kétségbe, ha tippjeink nem nyertesek. Célunk az, hogy tippjeink hosszútávon nyereségesek legyenek Az Ön döntése, hogy az általunk javasolt tippeket fogadásaihoz felhasználja-e, vagy sem. Amennyiben további tippeket keres, a TennisExplorer.com Picks szekciójában nyereséges tenisztippeket találhat. Ha csatlakozni szeretne a tippelők táborához, kattintson ide!

EGYSZERES FOGADÁStippelő: jax
Marinko Matosevic - Ilya Marchenko, 1 @ 1.33
Tenisz: ATP Washington
Dátum: 2014-07-28 23:30 CET

Az 50. hely környékén található Matosevic, a jócskán 100-on kívüli Marchenko ellen mérkőzik Washingtonban az 1. fordulóban. Már a ranglista helyezések és a játékosokra kínált szorzók is jól tükrözik az esélyeket. Matosevic az előző tornán Atlantában két szettveszteség nélküli győzelem után beleszaladt Isnerbe és ez a végállomást jelentett számára. De Isner ellen is helytállt, igaz, hogy 2:0-ra kikapott, de 7:6, 6:4-et játszott ellene. Marchenkonak Atlantában Pospisil állta az útját, ezen a tornán pedig a selejtezőből jutott a főtáblára. Benneteau ellen még szettveszteség nélkül, Copil ellen már csak nagyon szoros mérkőzésen sikerült győznie. Eddig háromszor mérkőztek egymással, mindhárom alkalommal Matosevic nyert, most sem lesz ez másként, Marchenko maximum szoros eredményre lehet képes, de vesztesként hagyja majd el a pályát.
Tipp: Matosevic; Tét: 5 egység a következő szorzóval: 1.33
fogadáshoz ajánljuk: Pinnacle Sports
EGYSZERES FOGADÁStippelő: RedMunchen2010.
Kapfenberg - St. Pölten, hendikep Hazai -1.5-ről nyer @ 5.50
Foci: Erste Liga (Ausztria)
Dátum: 2014-07-28 19:30 CET

A hazaiak tavaly a középmezőnyben zártak, rendkívül hullámzó volt a teljesítményük, otthonukat nem sikerült félelmetessé tenni, legalább a gólkülönbségük itt plusszos volt. A felkészülési eredmények szintén tragikusak, ellenben a kupafordulót minden akadály nélkül 7-0 arányban abszolválták. Az első fordulóban a nagy célokat szövögető LASK idegenben kemény diónak bizonyult, ráadásul Sencar távozásával egyedül a brazil maradt meg gólzsákjaik közül, aki már idén is letette névjegyét a linzi városban.

A vendégek skalpok sorozatát gyűjti, továbbra is áll a nemzetközi porondon ráadásul sztárcsapattal meccselnek, a Horn ellen viszont a tetemes előny ellenére csak a félidei rövidzárlatok során tudták átjátszani a rivális kapusát. A büntetőgól, valamint a hosszabbítás perceiben lőtt gólok 3 pontot eredményeznek, de közel sem voltak meggyőzőek, ráadásul ott a jövő heti holland túra is, másodosztályú csapat pedig ritkán van hozzászokva ekkora terheléshez ráadásul a szezon elején, lesz gondja bőven a vendégek mesterének, most minden 90 perc ólomlábakat eredményez.

Erős motiváció dolgozik mindkét együttesben, de bízom abban, hogy a Fekete Stadionban a hazaiak akarata érvényesül, valamint abban, hogy a vendégek már az Európa Liga selejtező mérkőzésére hangolnak. Tippem, hogy a hazaiak minimum kettővel legyőzik látogatójukat.
Tipp: Kapfenberg -1.5-ről nyer; Tét: 3 egység a következő szorzóval: 5.50
fogadáshoz ajánljuk: bet365
EGYSZERES FOGADÁStippelő: Garfield
Richmond Kickers - Crystal Palace, over 2,5 @ 1.62
Foci: Barátságos mérkőzés (Világ)
Dátum: 2014-07-29 01:00 CET

Az európai csapatok többségéhez hasonlóan a Crystal Palace is másik kontinensen túrázik. A Premier League következő szezonjára az USA-ban készül fel, következő ellenfele a USL Professional Divisionben vitézkedő Richmond Kickers lesz. Ez lesz a Palace harmadik erőpróbája, az első két meccsen az angol csapat egy 2-2-es döntetlenre volt jó a Columbus ellenében, illetve egygólos meccsen kerekedett felül a Philadelphiával szemben.

A nyári szünet utáni első meccsre készül a Richmond Kickers, úgyhogy az előző meccsek eredményei elvileg nem mérvadóak, gyakorlatilag azonban érdemes vetni egy pillantást a csapat meccsein esett gólok számára. 5, 3, 7, 1, 5 - ennyi gól esett a hazai csapat legutóbbi öt meccsén, ahogy az lenni szokott alacsony osztályú bajnokságok esetében, a csapatok támadnak, nem merül ki az egész játék a védekezésben.

Ahogy az a barátságos meccsek esetében legtöbbször lenni szokott, most is azt várom, hogy sok gól születik a meccsen, igazából a négy gól sem lenne talán nagyon elrugaszkodott ötlet, de úgy érzem, hogy ezen a meccsen meglesz a három gól.
Tipp: 2,5 over; Tét: 5 egység a következő szorzóval: 1.62
fogadáshoz ajánljuk: BetVictor
Richmond Kickers - Crystal Palace, over 3.5 gól felett @ 2.63

Újabb angol csapat utazott népszerűsítése céljából a tengerentúlra, a kristályosok közel sem képviselnek akkora játékerőt, mint a manchesteri, vagy akár a többi londoni gárda, de az idei év egy-két skalpja, valamint tagságának meghosszabbítása végett is a nézőszám jelzi, hogy van rájuk igény. A mérkőzést természetesen egyetemi pályán rendezik, a felfestésekhez hozzászokott már a Palace. A londoniak az amerikai élvonalban edződő gárdákkal szemben is partiban volt, sőt rendre gólokat szerzett, jó esélyt látok arra, hogy az MLS-en kívüli hazaiak esélye ha nem is annyi, mint a 13-1-es áldozatnak, de csekély, ez pedig gólokban fog megmutatkozni.
07-24Akureyri - Throtturover 2,5 gól felett1.6550:1VESZTES0
07-24Viktor Troicki - Andrey Golubev hendikep -1.5-ös szetthendikepről Troicki2.5972:0NYERT+18.1
07-23Lyon - Sevillaover 2.5 over1.9160-0VESZTES0
07-23Lu Yen-hsun - Alex Kuznetsov11.4742:0NYERT+5.9
07-23Bodo/Glimt - Stabaekover 2.5 over1.5770-2VESZTES0
07-22Elche - Betisover 2.5 over1.96102-1NYERT+19.6
07-22TNS - Slovan Bratislavaover 2.5 gól felett2.1090-2VESZTES0
07-22Carlos Berlocq - Andrej Martin11.3657:6; 6:3NYERT+6.8
07-21Paolo Lorenzi - Pablo Carreno-Busta pontos szetteredmény: Carreno-Busta 2-02.2571:2VESZTES0
07-19Boreham Wood - Arsenalover 3.5 over1.5590-2VESZTES0
07-19New Orleans Pelicans - Minnesota Timberwolveshendikep NO -5.5-ről nyer2.14978:97VESZTES0
07-18T. Moszkva - Szingapúrover 3.5 over2.2053-0VESZTES0
07-18Brisbane Roar U21 - Olympic FCover 4.5 over2.0051-3VESZTES0
07-17Dudi Sela - Ivo Karlovichendikep -1.5-ös szetthendikepről Karlovic1.9770:2NYERT+13.8
07-17Rijeka - Ferencvárosi TC11.4551:0NYERT+7.3
07-16Legia Warszawa - St. PatricksSt. Patricks szerez gólt2.205St. Patricks szerzett góltNYERT+11
07-08Brazília - Németországover 1.5 over1.5251-7NYERT+7.6
07-08John Isner - Wayne Odesnikelső szett pontos eredménye: John Isner 7-64.8046:3VESZTES0
07-08Brazília - Németország22.9051:7NYERT+14.5
07-07Steaua Bukarest - AEL Limassolover 2.5 over1.70101-1VESZTES0
07-07Odd - Vålerenga11.7552:2VESZTES0
07-06Novak Djokovic - Roger Federer22.4473:2VESZTES0
07-05Hollandia - Costa Ricahendikep -1.5ös gólhendikepről Hollandia2.6730:0VESZTES0
07-05Argentína - BelgiumMessi gólt szerez2.285nem szerzett góltVESZTES0
07-05Hollandia - Costa Ricaover Hollandia 1.5 over1.80100-0VESZTES0
07-05Eugenie Bouchard - Petra Kvitovahendikep -1.5-ös szetthendikepről Kvitova2.8560:2NYERT+17.1
07-04Brazília - KolumbiaBrazília 3-0-ra nyer17.0012-1VESZTES0
07-04Roger Federer - Milos Raonic12.5 játék felett az első szettben2.1536:4VESZTES0
07-04Novak Djokovic - Grigor Dimitrovover 3.5 szett felett1.5713:1NYERT+1.6
07-04Paul-Henri Mathieu - Nikola Cacicpontos szetteredmény: Mathieu 2-01.6762:0NYERT+10
07-03Eugenie Bouchard - Simona Halepover 21.5 játék felett1.8052:0VESZTES0
07-03Lucie Safarova - Petra Kvitova21.5510:2NYERT+1.6
07-02Kuopio PS - Jaroover 2,5 gól felett1.9351:1VESZTES0
07-02Stan Wawrinka - Roger Federerelső szett over 12.5 játék2.8516:3VESZTES0
07-02Milos Raonic - Nick Kyrgios hendikep -1.5-ös szetthendikepről Raonic1.9153:1NYERT+9.6
07-02Simona Halep - Sabine Lisickihendikep -3.5-ös játékhendikepről Halep1.8052:0NYERT+9
07-01Argentína - Svájcmindkét csapat szerez gólt2.0050:0VESZTES0
07-01Milos Raonic - Kei Nishikori11.9463:1NYERT+11.6