KHL 2014/2015 

Következő meccs
    F: 1X2   
Avangard Omszk - Lada  141.335.496.63BEF 1:0
Barisz Asztana - Nyefytehimik Nyizsnyekamszk  151.634.394.07PEN. 6:5 szétl.
Avtomobiliszt Jekatyerinburg - Traktor Cseljabinszk  142.333.822.52BEF 1:0
Szalavat Ufa - Jugra Hanti-Manszijszk  141.514.654.77BEF 1:3
HK Szocsi - Jokerit Helsinki  154.244.321.62PEN. 3:2 szétl.
Lokomotiv Jaroszlavl - Dinamo Riga  151.744.033.83BEF 4:1
Atlant Mitiscsi - Metallurg Novokuznyeck  151.903.923.28BEF 4:2
Dinamo Moszkva - SZKA Szentpétervár  153.004.111.96ET 4:3 ET
Medvescak Zagreb - Admiral Vlagyivosztok  151.923.953.212014-10-31 19:30
Slovan Bratislava - Amur Habarovszk 
Live stream
161.524.564.832014-10-31 19:30
Dinamo Minszk - Szibir Novoszibirszk  131.844.003.432014-11-01 15:00
Avangard Omszk - Nyefytehimik Nyizsnyekamszk  41.325.836.692014-11-02 12:00
Metallurg Magnyitogorszk - Avtomobiliszt Jekatyerinburg  41.247.067.812014-11-02 13:00
Szalavat Ufa - Lada  41.544.554.732014-11-02 13:00
Ak Barsz Kazany - Jugra Hanti-Manszijszk  31.355.655.932014-11-02 15:00
CSZKA Moszkva - Atlant Mitiscsi  21.306.006.352014-11-02 15:00
Dinamo Minszk - Metallurg Novokuznyeck  21.464.934.902014-11-02 15:00
Szeversztal Cserepovec - Lokomotiv Jaroszlavl  22.703.782.182014-11-02 15:00
Vityaz Podolszk - Dinamo Riga  22.333.832.482014-11-02 15:00
Dinamo Moszkva - Jokerit Helsinki  22.084.102.702014-11-02 15:30
HK Szocsi - SZKA Szentpétervár  26.705.551.312014-11-02 15:30
Slovan Bratislava - Admiral Vlagyivosztok  21.454.805.052014-11-02 17:00
Medvescak Zagreb - Amur Habarovszk  21.355.535.902014-11-02 17:30
Avtomobiliszt Jekatyerinburg - Lokomotiv Jaroszlavl      2014-11-04 13:00
CSZKA Moszkva - Nyizsnyij Novgorod      2014-11-04 15:00
Dinamo Moszkva - Szalavat Ufa      2014-11-04 15:00
Jokerit Helsinki - Metallurg Magnyitogorszk      2014-11-04 17:30
Amur Habarovszk - Dinamo Minszk      2014-11-05 10:00
Admiral Vlagyivosztok - Atlant Mitiscsi      2014-11-05 11:00
Barisz Asztana - Medvescak Zagreb      2014-11-05 14:00
Szibir Novoszibirszk - Slovan Bratislava      2014-11-05 14:00
Avtomobiliszt Jekatyerinburg - Szeversztal Cserepovec      2014-11-06 15:00
Traktor Cseljabinszk - Lokomotiv Jaroszlavl      2014-11-06 15:00
Jugra Hanti-Manszijszk - Nyizsnyij Novgorod      2014-11-06 15:30
Lada - HK Szocsi      2014-11-06 16:00
Nyefytehimik Nyizsnyekamszk - Vityaz Podolszk      2014-11-06 17:00
Dinamo Moszkva - Avangard Omszk      2014-11-06 17:30
SZKA Szentpétervár - Metallurg Magnyitogorszk      2014-11-06 17:30
Amur Habarovszk - Atlant Mitiscsi      2014-11-07 10:00
Admiral Vlagyivosztok - Dinamo Minszk      2014-11-07 11:00
Barisz Asztana - Slovan Bratislava      2014-11-07 14:00
Metallurg Novokuznyeck - Medvescak Zagreb      2014-11-07 14:00
Szibir Novoszibirszk - Dinamo Riga      2014-11-07 14:00
Eredmények - utolsó hónap:
Válogatás:
Nyizsnyij Novgorod - CSZKA Moszkva3:02014-10-30
Slovan Bratislava - Szibir Novoszibirszk2:32014-10-30
Atlant Mitiscsi - Amur Habarovszk2:12014-10-29
Avangard Omszk - Jugra Hanti-Manszijszk4:12014-10-29
Avtomobiliszt Jekatyerinburg - Nyefytehimik Nyizsnyekamszk3:02014-10-29
Barisz Asztana - Lada2:12014-10-29
Dinamo Minszk - Admiral Vlagyivosztok1:02014-10-29
HK Szocsi - Dinamo Riga4:22014-10-29
Lokomotiv Jaroszlavl - Jokerit Helsinki1:32014-10-29
Medvescak Zagreb - Metallurg Novokuznyeck2:1 szétl.2014-10-29
Szalavat Ufa - Traktor Cseljabinszk2:3 szétl.2014-10-29
Vityaz Podolszk - SZKA Szentpétervár4:62014-10-29
Medvescak Zagreb - Szibir Novoszibirszk2:02014-10-28
Szeversztal Cserepovec - CSZKA Moszkva2:3 ET2014-10-28
Ak Barsz Kazany - Metallurg Magnyitogorszk0:12014-10-27
Atlant Mitiscsi - Admiral Vlagyivosztok2:3 ET2014-10-27
Avangard Omszk - Traktor Cseljabinszk3:02014-10-27
Barisz Asztana - Jugra Hanti-Manszijszk2:3 ET2014-10-27
Dinamo Minszk - Amur Habarovszk3:2 szétl.2014-10-27
Dinamo Moszkva - Dinamo Riga3:42014-10-27
Lokomotiv Jaroszlavl - SZKA Szentpétervár3:2 szétl.2014-10-27
Szalavat Ufa - Nyefytehimik Nyizsnyekamszk2:3 szétl.2014-10-27
Vityaz Podolszk - Jokerit Helsinki0:22014-10-27
HK Szocsi - Nyizsnyij Novgorod1:22014-10-26
CSZKA Moszkva - Metallurg Magnyitogorszk1:22014-10-25
Jugra Hanti-Manszijszk - Dinamo Minszk2:62014-10-24
Lada - Slovan Bratislava3:62014-10-24
Nyefytehimik Nyizsnyekamszk - Medvescak Zagreb4:3 szétl.2014-10-24
Traktor Cseljabinszk - Atlant Mitiscsi2:12014-10-24
Admiral Vlagyivosztok - Lokomotiv Jaroszlavl2:1 szétl.2014-10-23
Amur Habarovszk - Vityaz Podolszk3:4 szétl.2014-10-23
CSZKA Moszkva - Avtomobiliszt Jekatyerinburg2:12014-10-23
Dinamo Riga - Avangard Omszk3:2 szétl.2014-10-23
Metallurg Novokuznyeck - HK Szocsi1:02014-10-23
Nyizsnyij Novgorod - Metallurg Magnyitogorszk2:1 szétl.2014-10-23
Szeversztal Cserepovec - Ak Barsz Kazany1:22014-10-23
Szibir Novoszibirszk - Dinamo Moszkva3:52014-10-23
SZKA Szentpétervár - Szalavat Ufa7:22014-10-23
Jugra Hanti-Manszijszk - Atlant Mitiscsi2:3 szétl.2014-10-22
Lada - Medvescak Zagreb2:12014-10-22
Nyefytehimik Nyizsnyekamszk - Slovan Bratislava1:32014-10-22
Traktor Cseljabinszk - Dinamo Minszk2:32014-10-22
Admiral Vlagyivosztok - Vityaz Podolszk5:42014-10-21
Amur Habarovszk - Lokomotiv Jaroszlavl5:4 szétl.2014-10-21
CSZKA Moszkva - Ak Barsz Kazany2:3 szétl.2014-10-21
Dinamo Riga - Szalavat Ufa2:12014-10-21
Jokerit Helsinki - Avangard Omszk1:22014-10-21
Metallurg Novokuznyeck - Dinamo Moszkva3:2 szétl.2014-10-21
Nyizsnyij Novgorod - Avtomobiliszt Jekatyerinburg3:22014-10-21
Szeversztal Cserepovec - Metallurg Magnyitogorszk2:1 szétl.2014-10-21
Szibir Novoszibirszk - HK Szocsi1:2 ET2014-10-21
SZKA Szentpétervár - Barisz Asztana5:32014-10-21
Jugra Hanti-Manszijszk - Slovan Bratislava3:4 szétl.2014-10-20
Lada - Dinamo Minszk1:32014-10-20
Nyefytehimik Nyizsnyekamszk - Atlant Mitiscsi2:32014-10-20
Traktor Cseljabinszk - Medvescak Zagreb2:42014-10-20
Admiral Vlagyivosztok - HK Szocsi1:0 szétl.2014-10-19
Amur Habarovszk - Dinamo Moszkva2:32014-10-19
Dinamo Riga - Barisz Asztana2:32014-10-19
Jokerit Helsinki - Szalavat Ufa2:42014-10-19
Metallurg Novokuznyeck - Lokomotiv Jaroszlavl0:12014-10-19
Nyizsnyij Novgorod - Ak Barsz Kazany3:22014-10-19
Szeversztal Cserepovec - Avtomobiliszt Jekatyerinburg3:2 szétl.2014-10-19
Szibir Novoszibirszk - Vityaz Podolszk2:32014-10-19
SZKA Szentpétervár - Avangard Omszk3:2 ET2014-10-19
Jugra Hanti-Manszijszk - Medvescak Zagreb1:2 ET2014-10-18
Lada - Atlant Mitiscsi2:1 szétl.2014-10-18
Nyefytehimik Nyizsnyekamszk - Dinamo Minszk5:4 ET2014-10-18
Traktor Cseljabinszk - Slovan Bratislava3:22014-10-18
Admiral Vlagyivosztok - Dinamo Moszkva1:42014-10-17
Amur Habarovszk - HK Szocsi0:22014-10-17
Jokerit Helsinki - Barisz Asztana4:22014-10-17
Metallurg Magnyitogorszk - Ak Barsz Kazany2:1 szétl.2014-10-17
Metallurg Novokuznyeck - Vityaz Podolszk2:52014-10-17
Szalavat Ufa - Avangard Omszk2:62014-10-17
Szibir Novoszibirszk - Lokomotiv Jaroszlavl1:42014-10-17
Nyizsnyij Novgorod - Szeversztal Cserepovec2:3 szétl.2014-10-16
SZKA Szentpétervár - CSZKA Moszkva4:32014-10-16
Jokerit Helsinki - Dinamo Riga5:22014-10-15
Lada - Traktor Cseljabinszk3:42014-10-15
Nyefytehimik Nyizsnyekamszk - Jugra Hanti-Manszijszk3:4 ET2014-10-15
Avangard Omszk - Szibir Novoszibirszk1:32014-10-14
Barisz Asztana - Amur Habarovszk5:02014-10-14
Dinamo Minszk - Atlant Mitiscsi2:3 szétl.2014-10-14
HK Szocsi - CSZKA Moszkva2:62014-10-14
Lokomotiv Jaroszlavl - Szeversztal Cserepovec5:32014-10-14
Medvescak Zagreb - Slovan Bratislava1:02014-10-14
Szalavat Ufa - Metallurg Novokuznyeck3:02014-10-14
Vityaz Podolszk - Nyizsnyij Novgorod3:22014-10-14
Ak Barsz Kazany - Admiral Vlagyivosztok4:32014-10-13
Avtomobiliszt Jekatyerinburg - Jugra Hanti-Manszijszk1:02014-10-13
Metallurg Magnyitogorszk - Traktor Cseljabinszk6:12014-10-13
SZKA Szentpétervár - Dinamo Riga2:12014-10-13
Atlant Mitiscsi - Medvescak Zagreb5:22014-10-12
Avangard Omszk - Amur Habarovszk4:12014-10-12
Barisz Asztana - Metallurg Novokuznyeck4:5 szétl.2014-10-12
Dinamo Moszkva - Szeversztal Cserepovec5:12014-10-12
Lokomotiv Jaroszlavl - Nyizsnyij Novgorod3:4 szétl.2014-10-12
Slovan Bratislava - Jokerit Helsinki2:42014-10-12
Szalavat Ufa - Szibir Novoszibirszk2:32014-10-12
Ak Barsz Kazany - Traktor Cseljabinszk3:02014-10-11
Avtomobiliszt Jekatyerinburg - Admiral Vlagyivosztok5:12014-10-11
CSZKA Moszkva - Vityaz Podolszk1:02014-10-11
Metallurg Magnyitogorszk - Jugra Hanti-Manszijszk5:42014-10-11
Nyefytehimik Nyizsnyekamszk - Lada1:42014-10-11
Avangard Omszk - Metallurg Novokuznyeck0:22014-10-10
Barisz Asztana - Szibir Novoszibirszk6:32014-10-10
Dinamo Minszk - Slovan Bratislava4:12014-10-10
Dinamo Riga - Medvescak Zagreb4:32014-10-10
Szalavat Ufa - Amur Habarovszk7:22014-10-10
SZKA Szentpétervár - Jokerit Helsinki4:12014-10-10
Avtomobiliszt Jekatyerinburg - Traktor Cseljabinszk3:2 szétl.2014-10-09
CSZKA Moszkva - HK Szocsi6:22014-10-09
Lada - Ak Barsz Kazany2:3 ET2014-10-09
Metallurg Magnyitogorszk - Admiral Vlagyivosztok3:42014-10-09
Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Moszkva3:12014-10-09
Szeversztal Cserepovec - Vityaz Podolszk3:42014-10-09
Atlant Mitiscsi - Jokerit Helsinki2:32014-10-08
Dinamo Riga - Slovan Bratislava1:42014-10-08
SZKA Szentpétervár - Medvescak Zagreb5:22014-10-08
Dinamo Moszkva - Lokomotiv Jaroszlavl2:02014-10-07
Vityaz Podolszk - HK Szocsi2:42014-10-07
Amur Habarovszk - CSZKA Moszkva1:22014-10-06
Dinamo Riga - Dinamo Minszk1:32014-10-06
Jokerit Helsinki - Medvescak Zagreb2:32014-10-06
Jugra Hanti-Manszijszk - Szalavat Ufa1:22014-10-06
Lada - Avangard Omszk3:12014-10-06
Metallurg Novokuznyeck - Szeversztal Cserepovec3:72014-10-06
Nyefytehimik Nyizsnyekamszk - Barisz Asztana4:5 szétl.2014-10-06
Szibir Novoszibirszk - Nyizsnyij Novgorod2:32014-10-06
SZKA Szentpétervár - Slovan Bratislava7:22014-10-06
Ak Barsz Kazany - Avtomobiliszt Jekatyerinburg2:12014-10-05
Dinamo Moszkva - HK Szocsi2:1 ET2014-10-05
Vityaz Podolszk - Lokomotiv Jaroszlavl3:22014-10-05
Admiral Vlagyivosztok - CSZKA Moszkva0:52014-10-04
Jugra Hanti-Manszijszk - Metallurg Magnyitogorszk1:22014-10-04
Lada - Barisz Asztana2:1 szétl.2014-10-04
Metallurg Novokuznyeck - Nyizsnyij Novgorod1:62014-10-04
Nyefytehimik Nyizsnyekamszk - Avangard Omszk3:42014-10-04
Szibir Novoszibirszk - Szeversztal Cserepovec1:02014-10-04
Traktor Cseljabinszk - Szalavat Ufa1:2 ET2014-10-04
Atlant Mitiscsi - SZKA Szentpétervár4:32014-10-03
Dinamo Minszk - Jokerit Helsinki2:32014-10-03
Medvescak Zagreb - Dinamo Riga3:22014-10-03
Admiral Vlagyivosztok - Szeversztal Cserepovec5:4 szétl.2014-10-02
Amur Habarovszk - Nyizsnyij Novgorod2:72014-10-02
Avtomobiliszt Jekatyerinburg - Ak Barsz Kazany3:52014-10-02
Jugra Hanti-Manszijszk - Avangard Omszk3:22014-10-02
Lada - Metallurg Magnyitogorszk3:22014-10-02
Lokomotiv Jaroszlavl - Dinamo Moszkva4:22014-10-02
Metallurg Novokuznyeck - CSZKA Moszkva1:62014-10-02
Nyefytehimik Nyizsnyekamszk - Szalavat Ufa0:42014-10-02
Traktor Cseljabinszk - Barisz Asztana4:62014-10-02
Atlant Mitiscsi - Jokerit Helsinki3:4 ET2014-10-01
Medvescak Zagreb - SZKA Szentpétervár0:52014-10-01
Slovan Bratislava - Dinamo Riga5:12014-10-01
Admiral Vlagyivosztok - Nyizsnyij Novgorod4:12014-09-30
Amur Habarovszk - Szeversztal Cserepovec4:52014-09-30
Avtomobiliszt Jekatyerinburg - Metallurg Magnyitogorszk1:42014-09-30
Dinamo Moszkva - Vityaz Podolszk6:42014-09-30
Jugra Hanti-Manszijszk - Barisz Asztana1:22014-09-30
Lada - Szalavat Ufa0:22014-09-30
Nyefytehimik Nyizsnyekamszk - Ak Barsz Kazany2:32014-09-30
Szibir Novoszibirszk - CSZKA Moszkva2:32014-09-30
Traktor Cseljabinszk - Avangard Omszk2:42014-09-30
 
Egymás elleni
OddsPortalOdds service provided in co-operation with OddsPortal.com
Help: Ez az oldal teljes Hoki tabellákat, hazai-, vendég- és formatabellákat mutat be a(z) KHL 2014/2015 bajnokság eredményeivel - Oroszország bajnokságaiból - ez a FogadóPortál statisztikai szolgálata. A Hoki tabellákon, statisztikákon és eredményeken kívül oddsarchívumot is találhat a(z) KHL 2014/2015 korábbi mérkőzéseiről. Az oldal tetején található fül segítségével megteknitheti a(z)  KHL 2014/2015 végeredményeinek listáját, a hátralévő meccseket és tájékozódhat a bajnoksággal kapcsolatos egyéb információkról is. Használja a főmenüben a Hoki menüpontot és tekintse át a Hoki bajnokságokat, tekintse meg Oroszország további bajnokságainak tabelláit, versenysorozatait is visszatekintéssel, tabellákkal és statisztikákkal.