KHL 2014/2015 

Következő meccs
    F: 1X2   
Amur Habarovszk - Admiral Vlagyivosztok  152.323.932.51BEF 2:1
Avtomobiliszt Jekatyerinburg - Szalavat Ufa  152.863.962.06BEF 3:0
Metallurg Magnyitogorszk - Avangard Omszk  152.023.873.04BEF 0:4
Traktor Cseljabinszk - Lada  152.093.872.87BEF 3:1
Jugra Hanti-Manszijszk - Nyefytehimik Nyizsnyekamszk  152.043.982.89BEF 2:4
Dinamo Minszk - HK Szocsi  161.734.133.75BEF 2:4
Ak Barsz Kazany - Barisz Asztana  161.614.304.38BEF 3:2
CSZKA Moszkva - SZKA Szentpétervár  152.063.992.87BEF 5:3
Dinamo Moszkva - Atlant Mitiscsi  151.424.885.73PEN. 3:2 szétl.
Dinamo Riga - Jokerit Helsinki 163.283.971.892014-11-24 18:30
Slovan Bratislava - Lokomotiv Jaroszlavl 
Live stream
152.443.782.422014-11-25 19:00
Medvescak Zagreb - Vityaz Podolszk 
Live stream
152.313.872.502014-11-25 19:30
Avtomobiliszt Jekatyerinburg - Avangard Omszk  33.733.971.782014-11-26 15:00
Ak Barsz Kazany - Szalavat Ufa 
Live stream
31.724.173.852014-11-26 17:30
Atlant Mitiscsi - HK Szocsi  31.834.003.472014-11-26 17:30
Lada - Metallurg Magnyitogorszk  14.504.501.552014-11-27 16:00
Szeversztal Cserepovec - Nyizsnyij Novgorod  12.403.902.402014-11-27 17:00
Jokerit Helsinki - Szibir Novoszibirszk 
Live stream
11.654.304.002014-11-27 17:30
SZKA Szentpétervár - Metallurg Novokuznyeck  11.257.007.002014-11-27 17:30
Slovan Bratislava - Vityaz Podolszk 
Live stream
12.303.902.502014-11-27 19:00
Medvescak Zagreb - Lokomotiv Jaroszlavl 
Live stream
12.603.902.252014-11-27 19:30
Avangard Omszk - Szalavat Ufa 
Live stream
    2014-11-28 14:00
Dinamo Riga - Amur Habarovszk 
Live stream
    2014-11-28 18:30
Barisz Asztana - Admiral Vlagyivosztok      2014-11-29 12:00
Jugra Hanti-Manszijszk - Avtomobiliszt Jekatyerinburg      2014-11-29 13:00
Traktor Cseljabinszk - Metallurg Magnyitogorszk      2014-11-29 13:00
Dinamo Minszk - Medvescak Zagreb 
Live stream
    2014-11-29 15:00
HK Szocsi - Nyizsnyij Novgorod      2014-11-29 15:00
Nyefytehimik Nyizsnyekamszk - Ak Barsz Kazany      2014-11-29 15:00
SZKA Szentpétervár - Szibir Novoszibirszk      2014-11-29 15:00
Vityaz Podolszk - Szeversztal Cserepovec      2014-11-29 15:00
Dinamo Moszkva - CSZKA Moszkva      2014-11-29 15:30
Dinamo Riga - Metallurg Novokuznyeck      2014-11-29 16:00
Slovan Bratislava - Atlant Mitiscsi 
Live stream
    2014-11-29 17:30
Jokerit Helsinki - Amur Habarovszk 
Live stream
    2014-11-30 15:00
Avangard Omszk - Admiral Vlagyivosztok      2014-12-01 14:00
Szalavat Ufa - Barisz Asztana      2014-12-01 15:00
Traktor Cseljabinszk - Avtomobiliszt Jekatyerinburg      2014-12-01 15:00
Jugra Hanti-Manszijszk - Metallurg Magnyitogorszk      2014-12-01 15:30
HK Szocsi - Szeversztal Cserepovec      2014-12-01 17:00
Dinamo Moszkva - Nyizsnyij Novgorod      2014-12-01 17:30
Jokerit Helsinki - Ak Barsz Kazany      2014-12-01 17:30
Vityaz Podolszk - Atlant Mitiscsi      2014-12-01 17:30
Dinamo Riga - Szibir Novoszibirszk      2014-12-01 18:30
Slovan Bratislava - Metallurg Novokuznyeck      2014-12-01 19:00
Eredmények - utolsó hónap:
Válogatás:
Szibir Novoszibirszk - Metallurg Novokuznyeck4:22014-11-23
Ak Barsz Kazany - Avangard Omszk4:22014-11-22
Avtomobiliszt Jekatyerinburg - Barisz Asztana2:1 ET2014-11-22
Dinamo Riga - SZKA Szentpétervár4:22014-11-22
Lokomotiv Jaroszlavl - Lada2:42014-11-22
Medvescak Zagreb - Jokerit Helsinki1:32014-11-22
Metallurg Magnyitogorszk - Szalavat Ufa2:62014-11-22
Szeversztal Cserepovec - Atlant Mitiscsi3:4 ET2014-11-22
Vityaz Podolszk - Nyefytehimik Nyizsnyekamszk3:2 szétl.2014-11-22
Admiral Vlagyivosztok - Amur Habarovszk3:22014-11-21
HK Szocsi - Jugra Hanti-Manszijszk4:12014-11-21
Metallurg Novokuznyeck - Szibir Novoszibirszk1:42014-11-21
Nyizsnyij Novgorod - CSZKA Moszkva3:4 szétl.2014-11-21
Avangard Omszk - Barisz Asztana2:1 szétl.2014-11-20
Dinamo Riga - Slovan Bratislava1:0 szétl.2014-11-20
Jokerit Helsinki - SZKA Szentpétervár3:12014-11-20
Lokomotiv Jaroszlavl - Nyefytehimik Nyizsnyekamszk4:22014-11-20
Vityaz Podolszk - Lada0:22014-11-20
Dinamo Moszkva - Jugra Hanti-Manszijszk4:12014-11-19
HK Szocsi - Traktor Cseljabinszk4:12014-11-19
Medvescak Zagreb - Dinamo Minszk2:52014-11-19
Szeversztal Cserepovec - CSZKA Moszkva0:32014-11-19
Admiral Vlagyivosztok - Metallurg Magnyitogorszk2:42014-11-18
Atlant Mitiscsi - Slovan Bratislava1:22014-11-18
Metallurg Novokuznyeck - Avtomobiliszt Jekatyerinburg3:42014-11-18
Nyizsnyij Novgorod - Vityaz Podolszk4:12014-11-18
Szalavat Ufa - Barisz Asztana5:32014-11-18
Szibir Novoszibirszk - Ak Barsz Kazany6:12014-11-18
Lada - Traktor Cseljabinszk4:12014-11-17
Nyefytehimik Nyizsnyekamszk - Jugra Hanti-Manszijszk3:12014-11-17
SZKA Szentpétervár - Dinamo Minszk3:22014-11-17
Amur Habarovszk - Metallurg Magnyitogorszk2:12014-11-16
CSZKA Moszkva - Szeversztal Cserepovec8:22014-11-16
Dinamo Riga - Dinamo Moszkva3:12014-11-16
Jokerit Helsinki - Slovan Bratislava2:12014-11-16
Medvescak Zagreb - Vityaz Podolszk3:62014-11-16
Metallurg Novokuznyeck - Ak Barsz Kazany1:32014-11-16
Nyizsnyij Novgorod - Lokomotiv Jaroszlavl2:02014-11-16
Szibir Novoszibirszk - Avtomobiliszt Jekatyerinburg3:12014-11-16
Traktor Cseljabinszk - Nyefytehimik Nyizsnyekamszk6:22014-11-15
Admiral Vlagyivosztok - Avtomobiliszt Jekatyerinburg1:42014-11-14
Amur Habarovszk - Ak Barsz Kazany1:82014-11-14
Barisz Asztana - Avangard Omszk1:32014-11-14
CSZKA Moszkva - Szalavat Ufa7:02014-11-14
Dinamo Riga - Dinamo Minszk4:12014-11-14
Medvescak Zagreb - Atlant Mitiscsi4:12014-11-14
Metallurg Novokuznyeck - Metallurg Magnyitogorszk2:1 ET2014-11-14
Nyizsnyij Novgorod - Szeversztal Cserepovec2:42014-11-14
Vityaz Podolszk - Lokomotiv Jaroszlavl4:3 ET2014-11-14
Jugra Hanti-Manszijszk - Nyefytehimik Nyizsnyekamszk2:42014-11-13
Traktor Cseljabinszk - Lada0:12014-11-13
Admiral Vlagyivosztok - Ak Barsz Kazany1:52014-11-12
Amur Habarovszk - Avtomobiliszt Jekatyerinburg0:12014-11-12
Barisz Asztana - HK Szocsi5:4 szétl.2014-11-12
CSZKA Moszkva - Lokomotiv Jaroszlavl3:2 szétl.2014-11-12
Jokerit Helsinki - Dinamo Minszk3:12014-11-12
Nyizsnyij Novgorod - Atlant Mitiscsi0:22014-11-12
Slovan Bratislava - Medvescak Zagreb1:2 szétl.2014-11-12
Szalavat Ufa - Avangard Omszk1:2 szétl.2014-11-12
Szibir Novoszibirszk - Metallurg Magnyitogorszk4:12014-11-12
SZKA Szentpétervár - Dinamo Moszkva1:42014-11-12
Jugra Hanti-Manszijszk - Lada2:32014-11-11
Szalavat Ufa - HK Szocsi6:22014-11-10
Vityaz Podolszk - Dinamo Moszkva0:12014-11-10
Metallurg Novokuznyeck - Dinamo Riga6:32014-11-09
Ak Barsz Kazany - CSZKA Moszkva2:3 szétl.2014-11-08
Jugra Hanti-Manszijszk - Szeversztal Cserepovec3:12014-11-08
Lada - Vityaz Podolszk4:52014-11-08
Nyefytehimik Nyizsnyekamszk - HK Szocsi3:62014-11-08
Traktor Cseljabinszk - Nyizsnyij Novgorod3:22014-11-08
Admiral Vlagyivosztok - Dinamo Minszk6:32014-11-07
Amur Habarovszk - Atlant Mitiscsi0:22014-11-07
Barisz Asztana - Slovan Bratislava6:12014-11-07
Metallurg Novokuznyeck - Medvescak Zagreb2:32014-11-07
Szibir Novoszibirszk - Dinamo Riga3:02014-11-07
Avtomobiliszt Jekatyerinburg - Szeversztal Cserepovec3:52014-11-06
Dinamo Moszkva - Avangard Omszk5:4 ET2014-11-06
Jugra Hanti-Manszijszk - Nyizsnyij Novgorod3:2 ET2014-11-06
Lada - HK Szocsi1:32014-11-06
Nyefytehimik Nyizsnyekamszk - Vityaz Podolszk2:32014-11-06
SZKA Szentpétervár - Metallurg Magnyitogorszk1:22014-11-06
Traktor Cseljabinszk - Lokomotiv Jaroszlavl3:4 ET2014-11-06
Admiral Vlagyivosztok - Atlant Mitiscsi3:2 ET2014-11-05
Amur Habarovszk - Dinamo Minszk4:22014-11-05
Barisz Asztana - Medvescak Zagreb4:12014-11-05
Szibir Novoszibirszk - Slovan Bratislava1:0 szétl.2014-11-05
Avtomobiliszt Jekatyerinburg - Lokomotiv Jaroszlavl2:32014-11-04
CSZKA Moszkva - Nyizsnyij Novgorod5:32014-11-04
Dinamo Moszkva - Szalavat Ufa6:02014-11-04
Jokerit Helsinki - Metallurg Magnyitogorszk1:42014-11-04
Ak Barsz Kazany - Jugra Hanti-Manszijszk6:12014-11-02
Avangard Omszk - Nyefytehimik Nyizsnyekamszk5:12014-11-02
CSZKA Moszkva - Atlant Mitiscsi3:12014-11-02
Dinamo Minszk - Metallurg Novokuznyeck4:12014-11-02
Dinamo Moszkva - Jokerit Helsinki1:32014-11-02
HK Szocsi - SZKA Szentpétervár1:22014-11-02
Medvescak Zagreb - Amur Habarovszk2:52014-11-02
Metallurg Magnyitogorszk - Avtomobiliszt Jekatyerinburg5:4 ET2014-11-02
Slovan Bratislava - Admiral Vlagyivosztok4:12014-11-02
Szalavat Ufa - Lada3:22014-11-02
Szeversztal Cserepovec - Lokomotiv Jaroszlavl2:1 szétl.2014-11-02
Vityaz Podolszk - Dinamo Riga4:22014-11-02
Dinamo Minszk - Szibir Novoszibirszk1:42014-11-01
Atlant Mitiscsi - Metallurg Novokuznyeck4:22014-10-31
Avangard Omszk - Lada1:02014-10-31
Avtomobiliszt Jekatyerinburg - Traktor Cseljabinszk1:02014-10-31
Barisz Asztana - Nyefytehimik Nyizsnyekamszk6:5 szétl.2014-10-31
Dinamo Moszkva - SZKA Szentpétervár4:3 ET2014-10-31
HK Szocsi - Jokerit Helsinki3:2 szétl.2014-10-31
Lokomotiv Jaroszlavl - Dinamo Riga4:12014-10-31
Medvescak Zagreb - Admiral Vlagyivosztok3:42014-10-31
Slovan Bratislava - Amur Habarovszk1:32014-10-31
Szalavat Ufa - Jugra Hanti-Manszijszk1:32014-10-31
Nyizsnyij Novgorod - CSZKA Moszkva3:02014-10-30
Slovan Bratislava - Szibir Novoszibirszk2:32014-10-30
Atlant Mitiscsi - Amur Habarovszk2:12014-10-29
Avangard Omszk - Jugra Hanti-Manszijszk4:12014-10-29
Avtomobiliszt Jekatyerinburg - Nyefytehimik Nyizsnyekamszk3:02014-10-29
Barisz Asztana - Lada2:12014-10-29
Dinamo Minszk - Admiral Vlagyivosztok1:02014-10-29
HK Szocsi - Dinamo Riga4:22014-10-29
Lokomotiv Jaroszlavl - Jokerit Helsinki1:32014-10-29
Medvescak Zagreb - Metallurg Novokuznyeck2:1 szétl.2014-10-29
Szalavat Ufa - Traktor Cseljabinszk2:3 szétl.2014-10-29
Vityaz Podolszk - SZKA Szentpétervár4:62014-10-29
Medvescak Zagreb - Szibir Novoszibirszk2:02014-10-28
Szeversztal Cserepovec - CSZKA Moszkva2:3 ET2014-10-28
Ak Barsz Kazany - Metallurg Magnyitogorszk0:12014-10-27
Atlant Mitiscsi - Admiral Vlagyivosztok2:3 ET2014-10-27
Avangard Omszk - Traktor Cseljabinszk3:02014-10-27
Barisz Asztana - Jugra Hanti-Manszijszk2:3 ET2014-10-27
Dinamo Minszk - Amur Habarovszk3:2 szétl.2014-10-27
Dinamo Moszkva - Dinamo Riga3:42014-10-27
Lokomotiv Jaroszlavl - SZKA Szentpétervár3:2 szétl.2014-10-27
Szalavat Ufa - Nyefytehimik Nyizsnyekamszk2:3 szétl.2014-10-27
Vityaz Podolszk - Jokerit Helsinki0:22014-10-27
HK Szocsi - Nyizsnyij Novgorod1:22014-10-26
CSZKA Moszkva - Metallurg Magnyitogorszk1:22014-10-25
Jugra Hanti-Manszijszk - Dinamo Minszk2:62014-10-24
Lada - Slovan Bratislava3:62014-10-24
Nyefytehimik Nyizsnyekamszk - Medvescak Zagreb4:3 szétl.2014-10-24
Traktor Cseljabinszk - Atlant Mitiscsi2:12014-10-24
 
Egymás elleni
OddsPortalOdds service provided in co-operation with OddsPortal.com
Help: Ez az oldal teljes Hoki tabellákat, hazai-, vendég- és formatabellákat mutat be a(z) KHL 2014/2015 bajnokság eredményeivel - Oroszország bajnokságaiból - ez a FogadóPortál statisztikai szolgálata. A Hoki tabellákon, statisztikákon és eredményeken kívül oddsarchívumot is találhat a(z) KHL 2014/2015 korábbi mérkőzéseiről. Az oldal tetején található fül segítségével megteknitheti a(z)  KHL 2014/2015 végeredményeinek listáját, a hátralévő meccseket és tájékozódhat a bajnoksággal kapcsolatos egyéb információkról is. Használja a főmenüben a Hoki menüpontot és tekintse át a Hoki bajnokságokat, tekintse meg Oroszország további bajnokságainak tabelláit, versenysorozatait is visszatekintéssel, tabellákkal és statisztikákkal.