Európa Liga 2014/2015 

Következő mérkőzés
    F: 1X2   
Shakhtyor Karagandy (Kaz) - Hajduk Split (Cro)  131.853.463.732014-07-31 14:30
FC Astana (Kaz) - AIK Stockholm (Swe)  142.113.283.162014-07-31 16:00
Neftci Baku (Aze) - Chikhura (Geo)  131.583.725.232014-07-31 17:00
Astra (Rou) - Liberec (Cze)  121.913.333.672014-07-31 18:00
Dinamo Moszkva (Rus) - Shmona (Isr)  131.255.369.072014-07-31 18:00
Elfsborg (Swe) - Hafnarfjordur (Ice)  131.553.845.252014-07-31 18:00
Omonia Nicosia FC (Cyp) - Met. Skopje (Mac)  131.414.366.262014-07-31 18:00
Ruch Chorzow (Pol) - Esbjerg (Den)  132.343.272.742014-07-31 18:00
Brommapojkarna (Swe) - Torino (Ita)  137.634.851.312014-07-31 19:00
Dinamo Minszk (Blr) - CFR Cluj (Rou)  132.423.222.682014-07-31 19:00
IFK Göteborg (Swe) - Rio Ave (Por)  132.733.242.372014-07-31 19:00
Karabukspor (Tur) - Rosenborg (Nor)  131.993.313.412014-07-31 19:00
Mlada Boleslav (Cze) - Lyon (Fra)  133.923.391.822014-07-31 19:00
PSV Eindhoven (Ned) - St. Pölten (Aut)  131.176.3811.312014-07-31 19:00
Trencin (Svk) - Hull City (Eng)  134.573.521.692014-07-31 19:00
Young Boys (Sui) - Ermis (Cyp)  131.374.417.122014-07-31 19:30
Zorya (Ukr) - Molde (Nor)  122.443.232.652014-07-31 19:30
Petrolul (Rou) - Plzen (Cze)  132.323.232.812014-07-31 20:00
RNK Split (Cro) - Ch. Odessa (Ukr)  122.683.232.412014-07-31 20:00
Vikingur (Fai) - Rijeka (Cro)  128.835.591.242014-07-31 20:00
Waregem (Bel) - Soligorsk (Blr)  131.374.426.952014-07-31 20:00
Club Brugge (Bel) - Bröndby (Den)  131.753.474.192014-07-31 20:30
Diósgyőri VTK (Hun) - Krasznodar (Rus)  135.433.841.532014-07-31 20:30
Mainz (Ger) - Asteras Tripolis (Gre)  131.374.247.542014-07-31 20:30
Real Sociedad (Esp) - Aberdeen (Sco)  131.186.1611.062014-07-31 20:30
Sarajevo (Bih) - Atromitos (Gre)  132.523.172.592014-07-31 20:30
Stjarnan (Ice) - Lech Poznan (Pol)  134.753.571.652014-07-31 20:30
St. Johnstone (Sco) - Trnava (Svk)  132.053.293.282014-07-31 20:45
Grödig (Aut) - Zimbru Chisinau (Mda)  131.344.587.532014-07-31 21:05
  • 1/8 döntő
  • Negyeddöntők
  • Elődöntők
Karabukspor
Rosenborg24Jelgava00
Banga00Sligo Rovers40
Ch. Odessa
RNK Split12Mika10
H. Beer Sheva
Luzern
St. Johnstone
Zestafoni
Hibernians02Trnava54
Mainz
Rovaniemi
Asteras Tripolis
Litex Lovech30Veris Chisinau00
Birkirkara11Diósgyőri VTK42
Sillamäe Kalev22Honka31
Krasznodar
Mlada Boleslav
Gabala00Siroki Brijeg32
Lyon
Trencin
Vojvodina
Hull City
Buducnost32Folgore01
Omonia Nicosia FC
Met. Skopje23UE Santa Coloma00
Lovcen00Zeljeznicar10
Torino
Brommapojkarna21Vaasa PS02
Ekranas11Crusaders23
PSV Eindhoven
Botev Plovdiv24Libertas00
St. Pölten
Motherwell
Bangor00Stjarnan44
Kalju21Fram20
Lech Poznan
KF Laci21Velenje11
Zorya
Molde
Gorica
Sarajevo
Airbus11Haugesund21
Atromitos
Real Sociedad
Aberdeen35Daugava Riga00
Groningen
FC Astana24Pyunik01
Hapoel Tel Aviv
Linfield12B36 Torshavn11
AIK Stockholm
Waregem
Zawisza
Derry City54Aberystwyth00
Soligorsk
Cukaricki04Sant Julia00
Grödig
CSKA Sofia
Shkendija02Zimbru Chisinau21
Astra
Kosice
Liberec
Ruch Chorzow
College Europa00Vaduz13
K. Almaty01Kukesi00
Esbjerg
Dinamo Moszkva
Shmona
Young Boys
Ermis
Elfsborg
FC Tiraspol12Inter Baku33
Neman
Glenavon20Hafnarfjordur33
Petrolul
Bolnisi22Flamurtari13
Plzen
Vikingur12FC Daugava11
Santos Tartu10Tromsø67
Rijeka
Sliema11Ferencvárosi TC21
Dinamo Minszk
Fuglafjordur00Myllykoski PA01
CFR Cluj
Jagodina
Neftci Baku
Celik Niksic00Koper45
Bursaspor
Turnovo10Chikhura31
Győri ETO
Fola00IFK Göteborg20
Rio Ave
Club Brugge
Bröndby
Atlantas30Differdange11
Shirak01Shakhtyor Karagandy42
Dundalk32Jeunesse Esch10
Hajduk Split
Karabukspor
Rosenborg31Sligo Rovers12
Ch. Odessa
RNK Split02H. Beer Sheva01
Luzern11St. Johnstone21
Zestafoni00Trnava30
Mainz
Rovaniemi21Asteras Tripolis41
Litex Lovech20Diósgyőri VTK12
Sillamäe Kalev00Krasznodar54
Mlada Boleslav42Siroki Brijeg01
Lyon
Trencin04Vojvodina30
Hull City
Buducnost00Omonia Nicosia FC02
Met. Skopje20Zeljeznicar20
Torino
Brommapojkarna14Crusaders10
PSV Eindhoven
Botev Plovdiv02St. Pölten21
Motherwell22Stjarnan32
Kalju01Lech Poznan30
KF Laci10Zorya23
Molde14Gorica11
Sarajevo30Haugesund11
Atromitos
Real Sociedad
Aberdeen20Groningen10
FC Astana03Hapoel Tel Aviv10
Linfield01AIK Stockholm20
Waregem32Zawisza11
Derry City10Soligorsk51
Cukaricki20Grödig14
CSKA Sofia01Zimbru Chisinau01
Astra
Kosice00Liberec31
Ruch Chorzow03Vaduz02
K. Almaty01Esbjerg11
Dinamo Moszkva
Shmona
Young Boys
Ermis
Elfsborg20Inter Baku01
Neman01Hafnarfjordur21
Petrolul32Flamurtari10
Plzen
Vikingur20Tromsø10
Rijeka21Ferencvárosi TC10
Dinamo Minszk03Myllykoski PA00
CFR Cluj10Jagodina00
Neftci Baku21Koper02
Bursaspor00Chikhura10
Győri ETO10IFK Göteborg03
Rio Ave
Club Brugge
Bröndby
Atlantas00Shakhtyor Karagandy30
Dundalk20Hajduk Split12
KarabuksporRosenborg
Ch. OdessaRNK Split
St. JohnstoneTrnava
MainzAsteras Tripolis
Diósgyőri VTKKrasznodar
Mlada BoleslavLyon
TrencinHull City
Omonia Nicosia FCMet. Skopje
TorinoBrommapojkarna
PSV EindhovenSt. Pölten
StjarnanLech Poznan
ZoryaMolde
SarajevoAtromitos
Real SociedadAberdeen
FC AstanaAIK Stockholm
WaregemSoligorsk
GrödigZimbru Chisinau
AstraLiberec
Ruch ChorzowEsbjerg
Dinamo MoszkvaShmona
Young BoysErmis
ElfsborgHafnarfjordur
PetrolulPlzen
VikingurRijeka
Dinamo MinszkCFR Cluj
Neftci BakuChikhura
IFK GöteborgRio Ave
Club BruggeBröndby
Shakhtyor KaragandyHajduk Split
Eredmények - utolsó hónap:
Válogatás:
Negyeddöntők - 2. forduló 1X2 
AIK Stockholm (Swe) - Linfield (Nir)2:02014-07-24
Asteras Tripolis (Gre) - Rovaniemi (Fin)4:22014-07-24
Chikhura (Geo) - Bursaspor (Tur)1:0 pen.2014-07-24
Crusaders (Nir) - Brommapojkarna (Swe)1:12014-07-24
Diósgyőri VTK (Hun) - Litex Lovech (Bul)1:22014-07-24
Esbjerg (Den) - K. Almaty (Kaz)1:02014-07-24
Ferencvárosi TC (Hun) - Rijeka (Cro)1:22014-07-24
Flamurtari (Alb) - Petrolul (Rou)1:32014-07-24
Gorica (Slo) - Molde (Nor)1:12014-07-24
Grödig (Aut) - Cukaricki (Srb)1:22014-07-24
Groningen (Ned) - Aberdeen (Sco)1:22014-07-24
Hafnarfjordur (Ice) - Neman (Blr)2:02014-07-24
Hajduk Split (Cro) - Dundalk (Irl)1:22014-07-24
Hapoel Tel Aviv (Isr) - FC Astana (Kaz)1:02014-07-24
Haugesund (Nor) - Sarajevo (Bih)1:32014-07-24
H. Beer Sheva (Isr) - RNK Split (Cro)0:02014-07-24
IFK Göteborg (Swe) - Győri ETO (Hun)0:12014-07-24
Inter Baku (Aze) - Elfsborg (Swe)0:2 pen.2014-07-24
Jagodina (Srb) - CFR Cluj (Rou)0:12014-07-24
Koper (Slo) - Neftci Baku (Aze)0:22014-07-24
Krasznodar (Rus) - Sillamäe Kalev (Est)5:02014-07-24
Lech Poznan (Pol) - Kalju (Est)3:02014-07-24
Liberec (Cze) - Kosice (Svk)3:02014-07-24
Myllykoski PA (Fin) - Dinamo Minszk (Blr)0:02014-07-24
Omonia Nicosia FC (Cyp) - Buducnost (Mon)0:02014-07-24
Shakhtyor Karagandy (Kaz) - Atlantas (Ltu)3:02014-07-24
Siroki Brijeg (Bih) - Mlada Boleslav (Cze)0:42014-07-24
Sligo Rovers (Irl) - Rosenborg (Nor)1:32014-07-24
Soligorsk (Blr) - Derry City (Nir)5:12014-07-24
Stjarnan (Ice) - Motherwell (Sco)3:2 ET2014-07-24
St. Johnstone (Sco) - Luzern (Sui)2:1 pen.2014-07-24
St. Pölten (Aut) - Botev Plovdiv (Bul)2:02014-07-24
Trnava (Svk) - Zestafoni (Geo)3:02014-07-24
Tromsø (Nor) - Vikingur (Fai)1:22014-07-24
Vaduz (Lie) - Ruch Chorzow (Pol)0:02014-07-24
Vojvodina (Srb) - Trencin (Svk)3:02014-07-24
Zawisza (Pol) - Waregem (Bel)1:32014-07-24
Zimbru Chisinau (Mda) - CSKA Sofia (Bul)0:02014-07-24
Zorya (Ukr) - KF Laci (Alb)2:12014-07-24
Zeljeznicar (Bih) - Met. Skopje (Mac)2:22014-07-22
Negyeddöntők - 1. forduló 1X2 
Aberdeen (Sco) - Groningen (Ned)0:02014-07-17
Atlantas (Ltu) - Shakhtyor Karagandy (Kaz)0:02014-07-17
Botev Plovdiv (Bul) - St. Pölten (Aut)2:12014-07-17
Brommapojkarna (Swe) - Crusaders (Nir)4:02014-07-17
Buducnost (Mon) - Omonia Nicosia FC (Cyp)0:22014-07-17
Bursaspor (Tur) - Chikhura (Geo)0:02014-07-17
CFR Cluj (Rou) - Jagodina (Srb)0:02014-07-17
CSKA Sofia (Bul) - Zimbru Chisinau (Mda)1:12014-07-17
Cukaricki (Srb) - Grödig (Aut)0:42014-07-17
Derry City (Nir) - Soligorsk (Blr)0:12014-07-17
Dinamo Minszk (Blr) - Myllykoski PA (Fin)3:02014-07-17
Dundalk (Irl) - Hajduk Split (Cro)0:22014-07-17
Elfsborg (Swe) - Inter Baku (Aze)0:12014-07-17
FC Astana (Kaz) - Hapoel Tel Aviv (Isr)3:02014-07-17
Győri ETO (Hun) - IFK Göteborg (Swe)0:32014-07-17
Kalju (Est) - Lech Poznan (Pol)1:02014-07-17
K. Almaty (Kaz) - Esbjerg (Den)1:12014-07-17
KF Laci (Alb) - Zorya (Ukr)0:32014-07-17
Kosice (Svk) - Liberec (Cze)0:12014-07-17
Linfield (Nir) - AIK Stockholm (Swe)1:02014-07-17
Litex Lovech (Bul) - Diósgyőri VTK (Hun)0:22014-07-17
Luzern (Sui) - St. Johnstone (Sco)1:12014-07-17
Met. Skopje (Mac) - Zeljeznicar (Bih)0:02014-07-17
Mlada Boleslav (Cze) - Siroki Brijeg (Bih)2:12014-07-17
Molde (Nor) - Gorica (Slo)4:12014-07-17
Motherwell (Sco) - Stjarnan (Ice)2:22014-07-17
Neftci Baku (Aze) - Koper (Slo)1:22014-07-17
Neman (Blr) - Hafnarfjordur (Ice)1:12014-07-17
Petrolul (Rou) - Flamurtari (Alb)2:02014-07-17
Rijeka (Cro) - Ferencvárosi TC (Hun)1:02014-07-17
RNK Split (Cro) - H. Beer Sheva (Isr)2:12014-07-17
Rosenborg (Nor) - Sligo Rovers (Irl)1:22014-07-17
Rovaniemi (Fin) - Asteras Tripolis (Gre)1:12014-07-17
Ruch Chorzow (Pol) - Vaduz (Lie)3:22014-07-17
Sarajevo (Bih) - Haugesund (Nor)0:12014-07-17
Sillamäe Kalev (Est) - Krasznodar (Rus)0:42014-07-17
Trencin (Svk) - Vojvodina (Srb)4:02014-07-17
Vikingur (Fai) - Tromsø (Nor)0:02014-07-17
Waregem (Bel) - Zawisza (Pol)2:12014-07-17
Zestafoni (Geo) - Trnava (Svk)0:02014-07-17
1/8 döntő - 2. forduló 1X2 
Litex Lovech (Bul) - Veris Chisinau (Mda)3:02014-07-11
Aberystwyth (Wal) - Derry City (Nir)0:52014-07-10
Atlantas (Ltu) - Differdange (Lux)3:12014-07-10
Bangor (Wal) - Stjarnan (Ice)0:42014-07-10
Birkirkara (Mal) - Diósgyőri VTK (Hun)1:42014-07-10
Brommapojkarna (Swe) - Vaasa PS (Fin)2:02014-07-10
Buducnost (Mon) - Folgore (San)3:02014-07-10
Chikhura (Geo) - Turnovo (Mac)3:12014-07-10
College Europa (Gib) - Vaduz (Lie)0:12014-07-10
Daugava Riga (Lat) - Aberdeen (Sco)0:32014-07-10
Dundalk (Irl) - Jeunesse Esch (Lux)3:12014-07-10
Ekranas (Ltu) - Crusaders (Nir)1:22014-07-10
FC Astana (Kaz) - Pyunik (Arm)2:02014-07-10
FC Daugava (Lat) - Vikingur (Fai)1:12014-07-10
Ferencvárosi TC (Hun) - Sliema (Mal)2:12014-07-10
Flamurtari (Alb) - Bolnisi (Geo)1:22014-07-10
Fola (Lux) - IFK Göteborg (Swe)0:22014-07-10
Fuglafjordur (Fai) - Myllykoski PA (Fin)0:02014-07-10
Glenavon (Nir) - Hafnarfjordur (Ice)2:32014-07-10
Haugesund (Nor) - Airbus (Wal)2:12014-07-10
Honka (Fin) - Sillamäe Kalev (Est)3:2 ET2014-07-10
Inter Baku (Aze) - FC Tiraspol (Mda)3:12014-07-10
Jelgava (Lat) - Rosenborg (Nor)0:22014-07-10
Kalju (Est) - Fram (Ice)2:22014-07-10
KF Laci (Alb) - Velenje (Slo)2:1 pen.2014-07-10
Koper (Slo) - Celik Niksic (Mon)4:02014-07-10
Kukesi (Alb) - K. Almaty (Kaz)0:02014-07-10
Libertas (San) - Botev Plovdiv (Bul)0:22014-07-10
Lovcen (Mon) - Zeljeznicar (Bih)0:12014-07-10
Met. Skopje (Mac) - UE Santa Coloma (And)2:02014-07-10
Mika (Arm) - RNK Split (Cro)1:12014-07-10
Sant Julia (And) - Cukaricki (Srb)0:02014-07-10
Shakhtyor Karagandy (Kaz) - Shirak (Arm)4:02014-07-10
Siroki Brijeg (Bih) - Gabala (Aze)3:02014-07-10
Sligo Rovers (Irl) - Banga (Ltu)4:02014-07-10
Trnava (Svk) - Hibernians (Mal)5:02014-07-10
Tromsø (Nor) - Santos Tartu (Est)6:12014-07-10
Zimbru Chisinau (Mda) - Shkendija (Mac)2:02014-07-10
Linfield (Nir) - B36 Torshavn (Fai)1:12014-07-08
1/8 döntő - 1. forduló 1X2 
Aberdeen (Sco) - Daugava Riga (Lat)5:02014-07-03
Airbus (Wal) - Haugesund (Nor)1:12014-07-03
B36 Torshavn (Fai) - Linfield (Nir)1:22014-07-03
Banga (Ltu) - Sligo Rovers (Irl)0:02014-07-03
Bolnisi (Geo) - Flamurtari (Alb)2:32014-07-03
Botev Plovdiv (Bul) - Libertas (San)4:02014-07-03
Celik Niksic (Mon) - Koper (Slo)0:52014-07-03
Crusaders (Nir) - Ekranas (Ltu)3:12014-07-03
Cukaricki (Srb) - Sant Julia (And)4:02014-07-03
Derry City (Nir) - Aberystwyth (Wal)4:02014-07-03
Differdange (Lux) - Atlantas (Ltu)1:02014-07-03
Diósgyőri VTK (Hun) - Birkirkara (Mal)2:12014-07-03
FC Tiraspol (Mda) - Inter Baku (Aze)2:32014-07-03
Folgore (San) - Buducnost (Mon)1:22014-07-03
Fram (Ice) - Kalju (Est)0:12014-07-03
Gabala (Aze) - Siroki Brijeg (Bih)0:22014-07-03
Hafnarfjordur (Ice) - Glenavon (Nir)3:02014-07-03
Hibernians (Mal) - Trnava (Svk)2:42014-07-03
IFK Göteborg (Swe) - Fola (Lux)0:02014-07-03
K. Almaty (Kaz) - Kukesi (Alb)1:02014-07-03
Myllykoski PA (Fin) - Fuglafjordur (Fai)1:02014-07-03
Pyunik (Arm) - FC Astana (Kaz)1:42014-07-03
RNK Split (Cro) - Mika (Arm)2:02014-07-03
Rosenborg (Nor) - Jelgava (Lat)4:02014-07-03
Santos Tartu (Est) - Tromsø (Nor)0:72014-07-03
Shirak (Arm) - Shakhtyor Karagandy (Kaz)1:22014-07-03
Sillamäe Kalev (Est) - Honka (Fin)2:12014-07-03
Stjarnan (Ice) - Bangor (Wal)4:02014-07-03
Turnovo (Mac) - Chikhura (Geo)0:12014-07-03
UE Santa Coloma (And) - Met. Skopje (Mac)0:32014-07-03
Vaasa PS (Fin) - Brommapojkarna (Swe)2:12014-07-03
Vaduz (Lie) - College Europa (Gib)3:02014-07-03
Velenje (Slo) - KF Laci (Alb)1:12014-07-03
Veris Chisinau (Mda) - Litex Lovech (Bul)0:02014-07-03
Vikingur (Fai) - FC Daugava (Lat)2:12014-07-03
Zeljeznicar (Bih) - Lovcen (Mon)0:02014-07-03
Jeunesse Esch (Lux) - Dundalk (Irl)0:22014-07-01
Shkendija (Mac) - Zimbru Chisinau (Mda)2:12014-07-01
Sliema (Mal) - Ferencvárosi TC (Hun)1:12014-07-01
 
Egymás elleni
OddsPortalOdds service provided in co-operation with OddsPortal.com
Help: Ez az oldal teljes Foci tabellákat, hazai-, vendég- és formatabellákat mutat be a(z) Európa Liga 2014/2015 bajnokság eredményeivel - Európa bajnokságaiból - ez a FogadóPortál statisztikai szolgálata. A Foci tabellákon, statisztikákon és eredményeken kívül oddsarchívumot is találhat a(z) Európa Liga 2014/2015 korábbi mérkőzéseiről. Az oldal tetején található fül segítségével megteknitheti a(z)  Európa Liga 2014/2015 végeredményeinek listáját, a hátralévő meccseket és tájékozódhat a bajnoksággal kapcsolatos egyéb információkról is. Használja a főmenüben a Foci menüpontot és tekintse át a Foci bajnokságokat, tekintse meg Európa további bajnokságainak tabelláit, versenysorozatait is visszatekintéssel, tabellákkal és statisztikákkal.